Aktualności Zdrojowe

Lider Regionu

2013-12-03 11:24

Najlepsi przedsiębiorcy, najlepsze firmy województwa podkarpackiego

CZWARTA EDYCJA PLEBISCYTU LIDERZY REGIONU – 2013

21 wiodących w regionie przedsiębiorstw i instytucji uhonorowaliśmy 27 listopada br. statuetkami Lider Regionu. Pomimo wielu trudności osiągają one świetne wyniki ekonomiczne, stosują unikatowe techniki produkcji i świadczą usługi na najwyższym poziomie. Uroczyste wręczenie nagród Nowiny zorganizowały już po raz czwarty. Tym razem gala odbyła się w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie.

Już wstępne nominacje tegorocznej edycji Liderów Regionu nie były łatwe. Dziennikarze Nowin zajmujący się gospodarką oraz eksperci od ekonomii i biznesu byli zgodni, że w Podkarpackiem działa wiele znakomitych firm, które bardzo dobrze radzą sobie nie tylko na regionalnym podwórku i mogą być przykładem dla innych.

Właśnie dzięki osiągnięciom takich firm i instytucji możemy być spokojni o przyszłość naszego województwa. Zgodnie z przesłaniem, które towarzyszy poszczególnym edycjom Liderów, czyli promowaniem firm i instytucji przyczyniających się do rozwoju regionu, w tym roku postanowiliśmy nagrodzić nie tyle największe i najsilniejsze, ale wyróżniające się aktywnością na gospodarczej mapie Podkarpacia.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Liderom Regionu 2013, bo podczas wczorajszej gali osobiście gratulacje składali przedstawiciele najwyższych władz regionu i miasta: marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, wiceprezydent Rzeszowa Marek Ustrobiński i Waldemar Pijar, doradca starosty rzeszowskiego, i oczywiście Stanisław Sowa, redaktor naczelny Nowin.

 

Józef Lonczak

nowiny24.pl

28 listopada 2013

Wróć

Wszystkie aktualności