Aktualności Zdrojowe

STUDY TOUR PO UZDROWISKACH W OBWODZIE LWOWSKIM - RELACJA Z WIZYTY

2014-07-08 10:48

 

 

Wizyta odbyła się w dniach 25-27 czerwca 2014 roku w ramach  mikroprojektu pn. „Promocja potencjału Karpat - stworzenie transgranicznej platformy promocyjnej” realizowanego przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska w partnerstwie z Zrzeszeniem Samorządów “Euroregion Karpaty – Ukraina” w ramach projektu parasolowego „Transgraniczna współpraca na rzecz turystyki uzdrowiskowej pogranicza polsko-ukraińskiego”, współfinansowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Polska – Białoruś – Ukraina 2007-2013.

W wizycie udział wzięło 20 osób - touroperatorów oraz przedstawicieli branży turystycznej i uzdrowiskowej z województwa podkarpackiego. Uczestnicy Study Tour mieli możliwość zwiedzenia obiektów sanatoryjnych i agroturystycznych oraz możliwość zapoznania się z ofertą medyczną i turystyczną uzdrowisk zlokalizowanych w obwodzie lwowskim. Trasa przebiegała przez takie miejscowości jak: Szkło – Truskawiec – Shidnica – Morszczyn.

Zorganizowana wizyta studyjna byłą okazją do poznania przez przedstawicieli z Polski działalności usługowo leczniczej uzdrowisk z obwodu lwowskiego. Dzięki przeprowadzonym licznym spotkaniom nawiązane zostały robocze kontakty oraz pojawiły się perspektywy współpracy.

 

Więcej na : www.karpacki.pl

Wróć

Wszystkie aktualności