Aktualności Zdrojowe

BOROWINOWE TRIO NOWOŚĆ !!!

2012-01-31 13:37

 

 

„Uzdrowisko Horyniec” Sp. z o.o. poszerzyło gamę oferowanych zabiegów borowinowych o trzy nowości – masaż borowinowy, jonoforezę borowinową oraz galwanoborowinę. Tym samym mamy już w swojej ofercie 10 zabiegów wykonywanych przy wykorzystaniu znakomitej horynieckiej borowiny.

 

 


Masaż borowinowy – działa witalizująco na organizm, eliminując objawy napięcia i stresu, pozostawiając skórę głęboko odżywioną. Jest zabiegiem relaksującym i działającym oczyszczająco na organizm Wskazany jest w stanach pooperacyjnych narządów ruchu, dla poprawy przemiany materii i regulacji napięcia mięśni.

Jontoforeza borowinowa – polecana jest w stanach bólowych po złamaniach, stłuczeniach i zwichnięciach, zespołach bólowych, chorobach reumatycznych, rwie kulszowej, porażeniach i niedowładach, uszkodzeniach nerwów obwodowych, zaniku mięśni, niedowładach.

Galwanoborowina – jest zabiegiem zalecanym przy zwyrodnieniach kręgosłupa i stawów, chorobach reumatycznych mięśni, dyskopatia, chorobach pourazowych narządów ruchu.

 

CENNIK ZABIEGÓW (kliknij)

Wróć

Wszystkie aktualności