Aktualności Zdrojowe

Konferencja "Zwiększenie Efektywności Gospodarki Energetycznej Uzdrowiska Horyniec

2017-05-02 13:37

W dniu 28.04.2017r. w "Uzdrowisku Horyniec" odbyła się kolejna konferencja pn. "Zwiększenie Efektywności Gospodarki Energetycznej" - Projekt współfinansowany w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2009-2014, podsumowująca zakończenie prac mających na celu dostosowanie budynków kompleksu uzdrowiskowego do wysokich standardów ekologicznych i energetycznych, tak aby zwiększyć komfort przebywających tutaj kuracjuszy i gości.

Konferencja była współprowadzona z koordynatorem projektu, p. Markiem Zdunkiem, który mówił o realizacji całej inwestycji w aspekcie oszczędności energetycznej jak też finansowej zastosowanych rozwiązań i technologii.

W programie konferencji wzięli udział również dr inż. Jacek Bernaczek - Politechnika Rzeszowska Katedra Konstrukcji Maszyn, Laboratorium Technik Szybkiego Prototypowana, Wschodni Klaster Promocji Zdrowia i Jakości Życia, mgr inż. Zdzisław Duliban – rzeczoznawca, specjalista w zakresie efektywności energetycznej kotłowni oraz Dariusz Busz – ekspert ws. Funduszy Europejskich z Biura Informacji o FE.

 

                                   tl_files/strona_glowna/2017/zdjecia/IMGP3040.JPG   tl_files/strona_glowna/2017/zdjecia/IMGP3047.JPG   tl_files/strona_glowna/2017/zdjecia/IMGP3049.JPG

 

Wróć

Wszystkie aktualności