Aktualności Zdrojowe

Konferencja "Zwiększenie Efektywności Gospodarki Energetycznej Uzdrowiska Horyniec

2017-03-13 14:04

 

W dniu 10.03.2017r. w "Uzdrowisku Horyniec" odbyła się konferencja "Zwiększenie Efektywności Gospodarki Energetycznej", która była podsumowaniem zakończenia kolejnych prac mających na celu dostosowanie budynków kompleksu uzdrowiskowego do wysokich standardów energetycznych, tak aby zwiększyć komfort cieplny przebywających tu kuracjuszy i gości.

Swoją obecnością zaszczycił Marszałek Województwa Lucjan Kuźniar, który zwrócił szczególną uwagę na ochronę środowiska jaką stosuje Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o. dzięki dofinansowaniu w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2009-2014, które pozwoliły      na zmniejszenie zanieczyszczeń.

 

Konferencja była współprowadzona z koordynatorem projektu Podkarpacką Agencją Energetyczną Sp. z o.o., której przedstawiciel p. Marek Zdunek mówił o zakończeniu kolejnych etapów realizacji inwestycji.

Pani Prezes Zarządu "Uzdrowisko Horyniec" Sp. z o.o. Dorota Czyż przedstawiła zagadnienia związane z jakością środowiska oraz wpływem na zdrowie i jakość życia w aspekcie działalności i oferty "Uzdrowiska Horyniec" Sp. z o.o.

W programie konferencji wzięli udział również p. Tomasz Czop - Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie , dr hab. Teresa Brzezińska-Wójcik - prof.nadzw.UMCS, Zakład Geografii Regionalnej i Turyzmu Wydział Nauki o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS,      dr inż. Jacek Bernaczek - Politechnika Rzeszowska Katedra Konstrukcji Maszyn, Laboratorium Technik Szybkiego Prototypowana, Wschodni Klaster Promocji Zdrowia i Jakości Życia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji:

 

tl_files/strona_glowna/2017/IMGP2744.jpg               tl_files/strona_glowna/2017/IMGP2190.jpg               tl_files/strona_glowna/2017/IMGP2179.jpg  tl_files/strona_glowna/2017/IMGP2196.jpg               tl_files/strona_glowna/2017/IMGP2216.jpg               tl_files/strona_glowna/2017/IMGP2207.jpg

Wróć

Wszystkie aktualności