DOM ZDROJOWY

 

DOM ZDROJOWY

 

DOM ZDROJOWY to największy i najbardziej okazały obiekt "Uzdrowiska Horyniec” Sp. z o.o. Zakład lecznictwa uzdrowiskowego wybudowany w latach 90-tych. Zachwyca gości przestronnością i dostępnością świadczonych usług leczniczych. Przystosowany również dla osób niepełnosprawnych. Składa się z 4 segmentów. Segment A – dwu kondygnacyjny hotel. Segment B, C, D – zakład przyrodoleczniczy.

Budynek położony jest przy dużym  kompleksie leśnym. Ścieżki dydaktyczno – przyrodnicze sprawiają, że okolica jest wymarzonym miejscem do pieszych wędrówek. W bliskim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe, boiska sportowe i trasy rowerowe oraz plac ogniskowy.

Wewnątrz obiektu szczególną uwagę zwraca nowoczesna baza zabiegowa. Nowo wybudowany basen rehabilitacyjny z wodą siarczkowo siarkowodorową zachwyca gości zastosowaniem nowoczesnych technologii i niecodzienną kolorystyką. Łącznikiem części hotelowej z zabiegową jest Pijalnia Wód, w której bezpłatnie można zakosztować naturalnej wody „Horynianki” i leczniczej siarczkowo-siarkowodorowej „Róża”. Centralnym miejscem do spotkań i wypoczynku po zabiegach jest przestronny hol, gdzie można podziwiać piękne ceramiczne płaskorzeźby „ U wód” i „W lesie”. Tutaj tez można w małej kawiarence zjeść pyszne ciasto i wypić wyśmienitą kawę lavazza.

tl_files/obiekty/dom zdrojowy/Dom zdrojowy pok p.JPGOpis obiektu:

- przystosowany dla osób niepełnosprawnych

- 2 kondygnacje z windą,

- pokoje 1,2,3 osobowe w różnym standardzie (z pełnym węzłem i typu studio),

- pokoje wyposażone w TV, telefon, czajnik bezprzewodowy,

- recepcja,

- stołówka,

- kawiarnia,

- parking,

      Dom Zdrojowy             Dom Zdrojowy

       Zakład Przyrodoleczniczy :

- pijalnia wód, (woda lecznicza siarczkowo-siarkowodorowa, "Horynianka" naturalna woda źródlana) 

- gabinety zabiegowe,

- basen leczniczy z woda siarczkowo-siarkowodorową,

- sala gimnastyczna,

- kuchnia borowinowa,