Wonderful Land!!!

We made history together as I turned out to be the first African at Your facility. You are undoubtedly the finest, most humane health resort I have visited in my 5 years of Medical Geology Research.

All over the World I will speak of Your excellent muds and sulphurous waters! My lectures and notes will always highlight the beautiful  fieldwork’s and tutorials you passed me through. Bravo!!!

Health Resort Horyniec, the humorous life guide/promoter, a center to behold. Many thanks to all staff present and future.

 Nghargbu K’tso

  1’st West African Medical Geologist

Horyniec-Zdrój 13.10.2013r.

 

Spędziliśmy tu 10 wspaniałych dni! Jutro do domu i żal wyjeżdżać. Było super! Miło, grzecznie, smacznie itp. Mamy nadzieję, że za rok powrócimy, pomimo tych 650 kilometrów, które musimy zrobić.   

E.R. Orłowscy z Lubina

Horyniec-Zdrój 10.09.2013r.

 

Z bardzo, bardzo serdecznym podziękowaniem  za wspaniałą obsługę, bardzo miłą atmosferę wspierającą niezorganizowanych pacjentów oraz za skuteczne podreperowanie zdrowia z najlepszymi życzeniami dla wszystkich pracowników Domu Zdrojowego wdzięczna

Krystyna Tumkiewicz

 

Jestem już po raz drugi, będę chciała korzystać w dalszym ciągu z tak wspaniałego Domu Zdrojowego. Nadmieniam, że podziwiam całą obsługę za cierpliwość dla pacjentów. Również wymienić też należy całą obsługę kuchni i podziękować za wspaniałe posiłki. Życzę dalszych sukcesów dla wszystkich pracowników, życząc im też dużo, dużo zdrowia w tak odpowiedzialnej pracy.

Z poważaniem Mariola z Jarosławia

 

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania całemu personelowi i dyrekcji sanatorium za profesjonalne prowadzenie tego ośrodka. Świetna organizacja pracy, miła obsługa, bardzo dobry zestaw zabiegów, dobra kuchnia. Z wyrazami szacunku.

Elżbieta Grotte z Warszawy

Horyniec-Zdrój 05.07.2013r.

 

. . .już pożegnania przyszedł czas.

Serdecznie dziękujemy miłemu  Personelowi Domu Zdrojowego za opiekę i troskę każdego dnia naszego pobytu i życzliwą atmosferę jakiej doświadczyliśmy.

Kuracjusze z Jawora II

Bolesław Jędryczka

Eugeniusz Kalinowski

Roman Dłuszyński

Horyniec-Zdrój 05.06.2013r.

 

Podziękowanie.

Dziękuje za przygotowanie bardzo dobrych warunków pobytowych i leczniczych w tutejszym sanatorium. Warunki pobytowo –sanitarne bardzo dobre. Warunki lecznicze- pełne oddanie pracowników pacjentom, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Opieka medyczna doskonała. Wyżywienie bardzo dobre, zdrowe. Otoczenie sanatorium bardzo ładne. Ponadto przygotowanie rozrywek- wycieczki, spacery dopasowane do zapotrzebowania pacjentów-kuracjuszy. Za wszystko serdecznie dziękuje. Będę wszystkim polecał tutejsze sanatorium.

 

Stanisław Piekarski

Horyniec-Zdrój 05.06.2013 r

 

Będąc trzeci raz w sanatorium kierowanego przez NFZ jestem mile zaskoczona. Dziękuje za pokój i miłe towarzystwo w nim jak również osoby przy stole obiadowym były dobrane „doborowo”. Dziękuje kierownictwu za organizacje różnych wycieczek i nie tylko. Dziękuję kuchni za naprawdę domową kuchnię, miłym Paniom i Panom za zabiegi a pielęgniarkom za troskliwą opiekę w potrzebie.

 

Róża Błaszczyk ze Świdnika
Horyniec-Zdrój 08.03.2013r.

 

Jest w Was- jakaś tajemnica miejsca  i czasu ale przede wszystkim osób, które nie tylko „pracują”, ale sumą swoich poświęceń- „tworzą” ten OŚRODEK…

Przychodzi mi dzisiaj po raz kolejny podziękować za to, że mogłem na progu Świąt Bożego Narodzenia „być z Wami”; złożyć życzenia i pobłogosławić na „nowy czas Roku Pańskiego 2013”. Wtedy jeszcze nie zdawałem sobie sprawy, że „odejdę z tej pięknej krainy i osób”, ale się naprawdę „ nie-oddalam”... Tylko z serca zapraszam na nowe miejsce- czyli  do Domu Matki i mojego domu przy Alei N.M.P nr 54

                                                                                                                             Wdzięczny modlitwą Wacław Depo

                                                                     Abp Częstochowski

 

Serdecznie dziękujemy za bardzo miły pobyt. Obsługa wzorowa i bardzo miła. Kuchnia bardzo smaczna, sympatyczne panie a posiłki bardzo dobre.

 

Chromińska Teresa i Roman z Gdańska

Horyniec-Zdrój 22.01.2013r.

 

Do Horyńca przyjechaliśmy pierwszy raz i jesteśmy mile zaskoczeni. Pokój mieszkalny czysty i przyjazny, obsługa bardzo uprzejma i uśmiechnięta. Zabiegi bardzo punktualne i profesjonalne. Zawsze i o wszystko można pytać w recepcji, pielęgniarki a nawet lekarzy; nie ma skrzywionych twarzy. Jeżeli będzie tylko to możliwe, wrócimy tu jeszcze nie jeden raz.

 

Marianna i Czesław Ożóg z Chełma

Turnus od 8.12.2012 r. do 29.12.2012 r.